Kancelaria Doradztwa Podatkowego Podbielscy spółka z o.o.

Obecnie obsługujemy kilkaset podmiotów gospodarczych o zróżnicowanym profilu działalności. Są to zarówno małe jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy zatrudniające kilkuset pracowników. 

Niezależnie od wielkości firmy zawsze dokładamy starań nie tylko, aby prawidłowo i terminowo rozliczyć podatki, ale również, aby wpierać naszych klientów i zaproponować im  najkorzystniejsze rozwiązania.

Historia

Nasza historia rozpoczęła się w 1997 kiedy obecne szefostwo w domowym zaciszu postanowiło postawić swoje pierwsze kroki w księgowości. Z upływem lat i rosnącej ilości klientów udało się im najpierw  wynająć małe biuro na Poznańskim Łazarzu by w 2016 przenieść się do obecnej siedziby przy ulicy Kościelnej w Poznaniu. Spółka Doradztwa Podatkowego to efekt wielu lat praktyki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych I i II pokolenia rodziny.

Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest fakt, iż większość naszych klientów trafiła do nas z polecenia.

Małgorzata Harwazińska-Podbielska (Prezes Zarządu)

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje

uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Jako spółka doradztwa podatkowego mamy wręcz ustawowy obowiązek podnoszenia kwalifikacji. Dodatkowo by być na bieżąco współpracujemy z fachowymi wydawnictwami, przez co mamy możliwość przekazania swoim klientom najnowszych wiadomości z dziedziny podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych

Nasi klienci

regularnie otrzymują od nas powiadomienia o zmieniających się przepisach prawa, które mają wpływ na funkcjonowanie ich przedsiębiorstw.

Pracujemy razem z

naszymi klientami, omawiając szczegółowo cele, jakie chcemy wspólnie osiągnąć. Znając je, aktywnie zabiegamy o to, aby realizacja zadań przebiegała płynnie jednocześnie komunikując wszelkie potrzeby czy uwagi dotyczące możliwych utrudnień.

Nasz zarząd

1658564657921MAŁGORZATA HARWAZIŃSKA-PODBIELSKAANDRZEJ PODBIELSKI

1658564657959
1659205118896ALEKSY PODBIELSKI